Apie projektą

Trinapolio namų kokybė ir išskirtinumas

Trinapolio namai išsiskiria iš kitų panašių nekilnojamojo turto projektų savo aukšta kokybe: namai pastatyti naudojant naujausias technologijas ir patikrintos kokybės medžiagas.

Statybos ir namų kokybė šiuo metu yra vienas iš pagrindinių reikalavimų būstui. Žmonės, įsigyjantys naujus namus nori tvarių namų, kurie tarnautų ilgai ir reikalautų kuo mažiau investicijų. Dėl šios priežasties Trinapolio namų statytojai skyrė pakankamai daug dėmesio kokybei, kad būtų patenkinami visų pirkėjų poreikiai.

Dar vienas pagrindinių Trinapolio namų privalumų – tai A klasės namai, pasižymintys pažangiais energijos valdymo sprendimais. Namas suprojektuotas taip, kad energija būtų taupoma visuose aukštuose ir lygmenyse. Vėdinimo sistema užtikrina gerą oro cirkuliaciją visuose butuose ir kitose patalpose. Sienos apšiltintos naudojant pažangiausias ir efektyviausias technologijas. Nemažai dėmesio skirta langų ir durų kokybei.

Apie projektą
 • Patogumas

  Visuose butuose įrengti erdvūs balkonai, o pirmuose aukštuose terasos. Kieme įrengta vaikų žaidimų aikštelė ir suoliukai.

 • Kokybė

  A klasės namas, itin kokybiškos medžiagos, šildomos grindys visuose butuose, itin gerą garso izoliaciją.

 • Saugumas

  Namo aplinka, kiemas, laiptinės ir automobilių stovėjimo aikštelės stebimos vaizdo stebėjimo kameromis.

 • Aplinka

  Iš Trinapolio namų balkonų atsiveria kvapą gniaužiantys parko vaizdai, namo kiemą puošia dekoratyviniai augalai.

Gyvenkite arčiau gamtos

Verkių parkas – puiki vieta poilsius ir aktyviam laisvalaikiui. Trinapolio namų gyventojai šiuo parku gali naudotis ir pasisemti iš jo stiprybės bei energijos ištisus metus.

Vienas iš didžiausių Trinapolio namų privalumų – Verkių parkas su savo nuostabia gamta ir minimalia architektūra. Namų kompleksas beveik natūraliai susijungia su parko teritorija, todėl galima sakyti, kad Verkių parkas yra jūsų kieme. Tik šiame kieme elgtis reiktų tinkamai – tai juk valstybės saugoma teritorija, kuria išskirtinai galite naudotis ir jūs kartu su savo šeima.

Verkių parkas yra vienas didžiausių mieste esančių parkų visoje Europoje. Tokio dydžio parkais didžioji dauguma didmiesčių pasigirti negali. Jums suteikiama ypatinga proga gyventi kartu su parku, naudotis jo visais privalumais.

Vietoj didmiesčiams būdingo triukšmo, girdimo per langą – medžių šnarėjimas ir paukščių giesmės. Iš Trinapolio namų balkonų atsiveria kvapą gniaužiantys parkovaizdai. Žemesniuose aukštuose pro savo balkoną matysite medžius, o ne kitus daugiaaukščius.

Perspektyvi vieta
Dėmesys detalėms

Detalės, be kurių nebūtų visumos

Pagalvota apie mažus dalykus ir Jūsų patogumą:

 • Klinkerio plytelės namo fasadui. Jos sukuria originalų fasado vaizdą ir unikalią tekstūrą. Atrodo prabangiai ir stilingai.
 • Granitinės grindys laiptinėse. Granitas pasižymi ne tik tvirtumu, atsparumu išoriniam poveikiui, bet ir unikalia tekstūra, spalva.
 • Akustinės lubos namo laiptinėse. Specialios lubų dangos sugeria daugumą garsų, todėl namo grįžtančių kaimynų beveik negirdėti
 • Vaizdo telefonspynės kiekviename bute. Vaizdo telefonspynės turi kamerą, kuri parodo skambinantį domofonu, todėl žinosite, kada ateina paštininkas, kaimynas, o kada – nekviesti svečiai.
 • Ant medinių balkono grindų galima vaikščioti basomis, nebijant sušalti ar paslydus pargriūti.