Privatumo politika

Slapukai – tai nedidelė tekstinė rinkmena, kurią svetainėje saugo jūsų kompiuteris ar mobilusis įrenginys, kai atidarote svetainę.
Slapukai naudojami, norint įrašyti informaciją apie tai, kaip naudojotės mūsų svetaine, pavyzdžiui, kada paskutinį kartą lankėtės www.elko.lt ir kokios informacijos ieškojote. Šią teksto rinkmeną gali skaityti tik ši svetainė, todėl niekam kitam ji neprieinama.

Mūsų svetainėse naudojami slapukai, kuriuos reikia prisiminti:
  • sutikote ar nesutikote, kad naudojami slapukai šioje svetainėje;
  • prisijungimo informacija
  • bet kokie įvesti duomenys (išskyrus konfidenciali informacija), kad netektų naujai įvesti.
Jums nereikia aktyvuoti slapukų, kad ši svetainė veiktų, tačiau jie užtikrina geresnę naršymo kokybę. Šie slapukai gali būti ištrinti arba užblokuoti, tačiau tokiu atveju, kai kurios šios svetainės funkcijos gali netinkamai veikti.

Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų asmens identifikavimui, o surinkti duomenys apie naudojimąsi svetaine yra saugomi; ji nėra skleidžiama trečiosioms šalims. Šie slapukai naudojami tik čia nurodytam tikslui.

Ši svetainė naudoja Google Analytics, Google, Inc. (Google) teikiamą interneto analizės paslaugą. Informacija, kurią šis slapukas sukuria naudojantis šia svetaine (įskaitant jūsų IP adresą), bus išsiųsta į Google serverį ir ten bus saugoma. Google naudos šią informaciją, kad įvertintų jūsų naudojimąsi svetaine, kauptų svetainės veiklos ataskaitas svetainių vadovams ir teiktų kitas paslaugas, susijusias su svetainės veikla ir interneto naudojimu. Google gali siųsti šią informaciją trečiosioms šalims, kai to reikalauja įstatymai, arba jei trečiųjų šalių duomenys yra tvarkomi Google vardu. Google niekada nesies jūsų IP adreso su kitais Google saugomais duomenimis. Naudodamiesi šia svetaine, jūs įgaliojate Google apdoroti duomenis, susijusius su jumis taip, kaip nurodyta aukščiau.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie Google Analytics slapukus, spauskite čia.
 
Jei norite, galite valdyti ir ištrinti slapukus. Norėdami gauti daugiau informacijos, kaip išjungti slapukų saugyklą ir keisti naršyklės nustatymus, apsilankykite http://www.aboutcookies.org. Galite ištrinti visus slapukus jūsų kompiuteryje, taip pat daugumoje naršyklių gali būti nustatymai blokuojantys slapukus jūsų kompiuteryje. Tačiau tokiu atveju kiekvieną kartą, kai lankotės svetainėje, turėsite rankiniu būdu keisti kai kuriuos nustatymus, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.
Mes tik renkame asmeninius duomenis ar informaciją, kuriuos konkrečiai ir savanoriškai pateikia mūsų svetainės lankytojai. Gauname ribotą informaciją apie mūsų svetainės lankytojus, tokius kaip jų vardas, pavardė,  el. pašto adresas, telefono ir fakso numeriai. Paprastai renkame identifikuojamą informaciją šiais tikslais:
  • informacijos ir klausimų gavimui;
  • informavimui apie užsakymus, produktus, paslaugas ir pasiūlymus.
Svetainės lankytojai gali mums atsiųsti el. laišką naudodamiesi šia svetaine. Pranešimui išsiųsti reikalingas vartotojo vardas ir elektroninio pašto adresas, taip pat bet kokia papildoma informacija, kurią vartotojas nori įtraukti į savo laišką.
Asmeniniai duomenys, kuriuos pateikiate mums, bus saugomi tik tol, kol tai bus reikalinga tam tikslui, kuriam ji buvo surinkta, arba pagal įstatymo reikalavimus.

Kontaktinė informacija apie lankytojus (pvz., informacija, gauta pateikus klausimą kontaktinėje formoje) bus saugoma tol, kol atitinkama informacija bus reikalinga norint įvykdyti užklausą kontaktinėje formoje arba tol, kol vartotojas paprašys informaciją ištrinti.
Mūsų svetainėje gali būti išorinių nuorodų į trečiųjų šalių svetaines. ELKO Grupa AS negali prisiimti atsakomybės už bet kurios trečiosios šalies svetainės turinį ir saugumą.

ELKO Grupa AS užtikrina visų asmeninių duomenų ir informacijos saugumą ir konfidencialumą. Tačiau ši garantija netaikoma trečiųjų šalių svetainių nuorodoms ir tinklalapiams.
ELKO Grupa AS (Latvijoje registruota akcinė bendrovė, registracijos Nr. 40003129564, registruotas adresas Toma g. 4, Ryga, LV-1003) yra bet kokių asmens duomenų, renkamų per šią svetainę, valdytojas; šie duomenys bus tvarkomi pagal Latvijos Respublikos fizinių asmenų duomenų apsaugos įstatymą ir atitinkamus ES norminius aktus.

Naudodamiesi šia svetaine, sutinkate, kad mes valdome informaciją pagal pirmiau išvardytą tvarką ir tikslą.